Zaufanie i odpowiedzialność to podstawowa dewiza firmy.
O Firmie

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. powstała w 1990 roku w Poznaniu, jako jedna z pierwszych agencji ochrony. Od tego czasu działa nieprzerwanie na podstawie koncesji nr L-0232/00.

Zaufanie i odpowiedzialność to podstawowa dewiza firmy. Od samego początku istnienia odpowiedzialnie traktujemy pracę na rzecz podniesienia bezpieczeństwa naszych Klientów, zdobywając tym ich zaufanie.

Wysoką jakość świadczonych przez Agencję usług opieramy przede wszystkim na profesjonalnie przygotowanym personelu posługującym się najnowszymi zdobyczami technicznymi w zakresie ochrony. W celu podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników utworzyliśmy Centrum Szkoleniowe, które pozwala na ciągłe doskonalenie technik ochrony, a także na teoretyczne przygotowanie pracowników do codziennych obowiązków. Inwestujemy  w nowoczesne wyposażenie i innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalające osiągnąć wysoki stopień bezpieczeństwa naszych Klientów.

Działalność Agencji to nie tylko oferta handlowa. Dbając o bezpieczeństwo dużych przedsiębiorstw, nie zapominamy o tych, którzy potrzebują go najbardziej. Agencja wspiera szereg fundacji pomagających potrzebującym, a także propaguje taką pomoc wśród swoich partnerów. Więcej informacji na temat pomocy potrzebującym.

Działalnośc Agencji to także praca nad zrownoważonym rozwojem. Zapoznaj się z Polityką Zrównoważonego Rozwoju